Vestel 50QT9850 50'' 126 Ekran 4K Smart QLED TV
%12
31.239,12 TL
35.499,00 TL
| Vestel 50QT9850 50'' 126 Ekran 4K Smart QLED TV | |
| Genel Özellikler | |
| Ekran Boyutu | :50 inç / 126 cm |
| İşletim Sistemi | :Powered by TiVo |
| Çözünürlük | :4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Smart Özellikler | |
| Smart TV | :Var |
| Bluetooth | :Var |
| İnternet Tarayıcısı | :Var |
| Netflix | :Var |
| YouTube | :Var |
| Amazon Prime Video | :Var |
| BeIN Connect | :Var |
| Görüntü Özellikleri | |
| Görüntü Teknolojileri | Görüntü Teknolojileri |
| Ekran Yenileme Hızı (Hz) | :50 |
| Görüntüleme Teknolojisi | Görüntü Teknolojileri |
| Motion Rate | :1400 |
| Quantum Renk Paleti | :Var |
| Micro Dimming | :Var |
| MEMC | :Var |
| Ses Özellikleri | |
| Ses Çıkış Gücü | :20W |
| Ses Teknolojisi | :Dolby Atmos, DTS Virtual X , DTS X |
| Bağlantılar | |
| Dahili Uydu Alıcısı | |
| HDMI Sayısı | :3 |
| Otomatik Kanal Arama | :Var |
| USB Girişi Sayısı | :2 |
| CI+ | :Var |
| EPG Elektronik Program Rehberi | :Var |
| Ethernet LAN | :Var |
| Enerji Tüketim Özellikleri | |
| Enerji Sınıfı | :E |
| Güç Tasarrufu Modu | :Var |
| HDR Enerji Sınıfı | :G |
| HDR EnerjiTüketimi [1000h] | :104 |
| Fiziksel Özellikler | |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm) | :685 x 1120 x 270 |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm) | :648 x 1120 x 87 |
| Ek Özellikler | |
| Dahili Hafıza | :4 GB |
| Çekirdek Sayısı | :4 |
| Çocuk Kilidi | :Var |
| Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer) | :Var |
| Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS) | :Var |
| CEC | :Var |
| Sesli Komut Kumandası
|
:Var |
| HDR10, Dolby Vision, HDR10+ | :Var |
| Aksesuarlar | |
| Uzaktan Kumanda | :Var |
| Diğer Bilgiler | |
| Ücretsiz Garanti Süresi | :3 Yıl Garanti |
| Vestel 50QT9850 50'' 126 Ekran 4K Smart QLED TV | |
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TAVSİYE ÜRÜNLER
27.454,15 TL
32.299,00 TL
40.769,10 TL
45.299,00 TL
31.679,10 TL
35.199,00 TL
42.119,10 TL
46.799,00 TL
32.849,10 TL
36.499,00 TL
46.079,10 TL
51.199,00 TL
27.543,12 TL
31.299,00 TL
55.349,10 TL
61.499,00 TL
20.147,08 TL
21.899,00 TL