Vestel 50UG9750 50'' 126 Ekran 4K Smart Google TV
%15
27.454,15 TL
32.299,00 TL
| Vestel 50UG9750 50'' 126 Ekran 4K Smart Google TV | |
| Genel Özellikler | |
| Ekran Boyutu | :50 inç / 126 cm |
| İşletim Sistemi | |
| Çözünürlük | :4K Ultra HD (3840 x 2160) |
|
Smart Özellikler
|
|
| Bluetooth | :Var |
| Netflix | :Var |
| Smart TV | :Var |
| YouTube | :Var |
| BeIN Connect | :Var |
| Amazon Prime Video | :Var |
| İnternet Tarayıcısı | :Google Playstore'dan İndirilebilir |
|
Görüntü Özellikleri
|
|
| Ekran Yenileme Hızı (Hz) | :50 |
| Dolby Vision Görüntü Teknolojisi | :Var |
| MEMC | :Var |
| HDR10, Dolby Vision, HDR10+ | :Var |
| Micro Dimming | :Var |
| Motion Rate | :1400 |
| Görüntüleme Teknolojisi | :DLED |
|
Ses Özellikleri
|
|
| Ses Çıkış Gücü | :20W |
| Ses Teknolojisi | :Dolby Atmos, DTS Virtual X , DTS X |
|
Bağlantılar
|
|
| Dahili Uydu Alıcısı | :Var |
| HDMI Sayısı | :3 |
| USB Girişi Sayısı | :2 |
| Otomatik Kanal Arama | :Var |
| Ethernet LAN | :Var |
| CI+ | :Var |
| Sesli Komut Kumandası
|
:Var |
| Kulaklık Çıkışı | :Var |
|
Enerji Tüketim Özellikleri
|
|
| Enerji Sınıfı | :E |
| Güç Tasarrufu Modu | :Var |
| HDR Enerji Sınıfı | :G |
| HDR EnerjiTüketimi [1000h] | :104 |
|
Fiziksel Özellikler
|
|
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm) | :685 x 1120 x 266 |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm) | :648 x 1120 x 87 |
|
Ek Özellikler
|
|
| Dahili Hafıza | :16 GB |
| Çocuk Kilidi | :Var |
| Çekirdek Sayısı | :4 |
| Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS) | :Var |
| Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer) | :Var |
| CEC | :Var |
|
Aksesuarlar
|
|
| Uzaktan Kumanda | :Var |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :3 Yıl Garanti |
| Vestel 50UG9750 50'' 126 Ekran 4K Smart Google TV | |
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TAVSİYE ÜRÜNLER
42.119,10 TL
46.799,00 TL
32.849,10 TL
36.499,00 TL
22.354,15 TL
26.299,00 TL
42.239,12 TL
47.999,00 TL
54.095,08 TL
58.799,00 TL
44.999,10 TL
49.999,00 TL
20.147,08 TL
21.899,00 TL