Vestel 65QT9850 65'' 164 Ekran 4K Smart QLED TV
%10
46.079,10 TL
51.199,00 TL
| Vestel 65QT9850 65'' 164 Ekran 4K Smart QLED TV
|
|
|
Genel Özellikler
|
|
| Ekran Boyutu | :65 inç / 164 cm |
| Çözünürlük | :4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| İşletim Sistemi | :Powered by TiVo |
|
Smart Özellikler
|
|
| İnternet Tarayıcısı | :Var |
| Netflix | :Var |
| Smart TV | :Var |
| YouTube | :Var |
| Amazon Prime Video | :Var |
| Bluetooth | :Var |
| BeIN Connect | :Var |
| DLNA AVS Ses ve Video Paylaşımı | :Var |
|
Görüntü Özellikleri
|
|
| Görüntüleme Teknolojisi | :QLED |
| Quantum Renk Paleti | :Var |
| Dolby Vision Görüntü Teknolojisi | :Var |
| Micro Dimming | :Var |
| Motion Rate | :2600 |
| Ekran Yenileme Hızı (Hz) | :50 |
|
Ses Özellikleri
|
|
| Ses Çıkış Gücü | :24W |
| Ses Teknolojisi | :Dolby Atmos, DTS Virtual X , DTS X |
|
Bağlantılar
|
|
| Dahili Uydu Alıcısı | :Var |
| HDMI Sayısı | :3 |
| Kulaklık Çıkışı | :Var |
| Otomatik Kanal Arama | :Var |
| USB Girişi Sayısı | :2 |
| EPG Elektronik Program Rehberi | :Var |
|
Enerji Tüketim Özellikleri
|
|
| Enerji Sınıfı | :E |
| Güç Tasarrufu Modu | :Var |
| HDR Enerji Sınıfı | :G |
| HDR EnerjiTüketimi [1000h] | :127 |
|
Fiziksel Özellikler
|
|
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm) | :890 x 1455 x 270 |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm) | :836 x 1453 x 82 |
|
Ek Özellikler
|
|
| Dahili Hafıza | :4 GB |
| Çocuk Kilidi | :Var |
| Çekirdek Sayısı | :4 |
| Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS) | :Var |
| Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer) | :Var |
|
Aksesuarlar
|
|
| Uzaktan Kumanda | :Var |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :3 Yıl Garanti |
| Vestel 65QT9850 65'' 164 Ekran 4K Smart QLED TV
|
|
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TAVSİYE ÜRÜNLER
27.454,15 TL
32.299,00 TL
42.119,10 TL
46.799,00 TL
32.849,10 TL
36.499,00 TL
12.999,00 TL
54.095,08 TL
58.799,00 TL
20.147,08 TL
21.899,00 TL
36.255,12 TL
41.199,00 TL