Vestel 43UV9750 43''108 Ekran 4K Smart Vidaa TV
%12
22.527,12 TL
25.599,00 TL
| Vestel 43UV9750 43''108 Ekran 4K Smart Vidaa TV
|
|
|
Genel Özellikler
|
|
| Ekran Boyutu | :43 inç / 108 cm |
| İşletim Sistemi | :Vidaa |
| Çözünürlük | :4K Ultra HD (3840 x 2160) |
|
Smart Özellikler
|
|
| Bluetooth | :Var |
| İnternet Tarayıcısı | :Var |
| Netflix | :Var |
| Smart TV | :Var |
| YouTube | :Var |
| BeIN Connect | :Var |
| Amazon Prime Video | :Var |
|
Görüntü Özellikleri
|
|
| Ekran Yenileme Hızı (Hz) | :50 |
| Görüntüleme Teknolojisi | :DLED |
| Motion Rate | :1000 |
| Micro Dimming | :Var |
| MEMC | :Var |
| HDR Görüntü Teknolojileri | :HDR10, Dolby Vision, HDR10+ |
| Görüntü Teknolojileri | :DLED |
| Dolby Vision Görüntü Teknolojisi | :Var |
|
Ses Özellikleri
|
|
| Ses Çıkış Gücü | :20W |
| Ses Teknolojisi | :Dolby Atmos, DTS X |
|
Bağlantılar
|
|
| Dahili Uydu Alıcısı | :Var |
| HDMI Sayısı | :3 |
| Otomatik Kanal Arama | :Var |
| USB Girişi Sayısı | :2 |
| Ethernet LAN | :Var |
| EPG Elektronik Program Rehberi | :Var |
|
Enerji Tüketim Özellikleri
|
|
| Enerji Sınıfı | :E |
| Güç Tasarrufu Modu | :Var |
| HDR Enerji Sınıfı | :G |
| HDR EnerjiTüketimi [1000h] | :102 |
|
Fiziksel Özellikler
|
|
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm) | :467x728x167 |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm) | :561 x 965 x 87 |
|
Ek Özellikler
|
|
| Dahili Hafıza | :8 GB |
| Çocuk Kilidi | :Var |
| Çekirdek Sayısı | :4 |
| Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS) | :Var |
| Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer) | :Var |
|
Aksesuarlar
|
|
| Uzaktan Kumanda | :Var |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :3 Yıl Garanti |
| Vestel 43UV9750 43''108 Ekran 4K Smart Vidaa TV
|
|
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TAVSİYE ÜRÜNLER
31.679,10 TL
35.199,00 TL
42.119,10 TL
46.799,00 TL
12.349,05 TL
12.999,00 TL
46.079,10 TL
51.199,00 TL
27.543,12 TL
31.299,00 TL
20.147,08 TL
21.899,00 TL