Vestel 32HV9750 32'' 80 Ekran HD Smart Vidaa TV
%5
12.349,05 TL
12.999,00 TL
Kategori
Stok Kodu
20300388
Teslimat Süresi
10-15 Gün
Garanti Süresi
36 Ay
| Vestel 32HV9750 32'' 80 Ekran HD Smart Vidaa TV | |
| Genel Özellikler | |
| Ekran Boyutu | :32 inç / 80 cm |
| İşletim Sistemi | :Vidaa |
| Çözünürlük | :HD Ready (1366 x 768) |
| Smart Özellikler | |
| Bluetooth | :Var |
| Netflix | :Var |
| Smart TV | :Var |
| YouTube | :Var |
| Amazon Prime Video | :Var |
| İnternet Tarayıcısı | :Var |
| DLNA AVS Ses ve Video Paylaşımı | :Var |
| Görüntü Özellikleri | |
| Ekran Yenileme Hızı (Hz) | :50 |
| Görüntüleme Teknolojisi | :DLED |
| HDR Görüntü Teknolojileri | :HDR10 |
| Micro Dimming | :Var |
| Motion Rate | :800 |
|
Ses Özellikleri
|
|
| Ses Çıkış Gücü | :12W |
| Ses Teknolojisi | :German, Nicam Stereo |
|
Bağlantılar
|
|
| USB Girişi Sayısı | :1 |
| Otomatik Kanal Arama | :Var |
| HDMI Sayısı | :2 |
| Dahili Uydu Alıcısı | :Var |
| EPG Elektronik Program Rehberi | :Var |
| USB Girişi Sayısı | :1 |
| CI+ | :Var |
| Çocuk Kilidi | :Var |
| Çekirdek Sayısı | :4 |
| Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS) | :Var |
| Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer) | :Var |
| Dahili Hafıza | :1 GB |
| CEC | :Var |
|
Enerji Tüketim Özellikleri
|
|
| Enerji Sınıfı | :E |
| Güç Tasarrufu Modu | :Var |
| HDR Enerji Sınıfı | :G |
| HDR EnerjiTüketimi [1000h] | :45 |
|
Fiziksel Özellikler
|
|
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm) | :467x728x167 |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm) | :430 x 728 x 76 |
|
Aksesuarlar
|
|
| Uzaktan Kumanda | :Var |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :3 Yıl Garanti |
| Vestel 32HV9750 32'' 80 Ekran HD Smart Vidaa TV | |
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TAVSİYE ÜRÜNLER
27.454,15 TL
32.299,00 TL
31.239,12 TL
35.499,00 TL
12.999,00 TL
27.543,12 TL
31.299,00 TL
20.147,08 TL
21.899,00 TL