Vestel 43FV9750 43'' 108 Ekran Full HD Smart Vidaa TV
%8
20.147,08 TL
21.899,00 TL
| Vestel 43FV9750 43'' 108 Ekran Full HD Smart Vidaa TV | |
| Genel Özellikler | |
| Ekran Boyutu | :43 inç / 108 cm |
| Çözünürlük | :Full HD (1920 x 1080) |
| İşletim Sistemi | :Vidaa |
| Smart Özellikler | |
| DLNA AVS Ses ve Video Paylaşımı | :Var |
| Bluetooth | :Var |
| İnternet Tarayıcısı | :Var |
| Netflix | :Var |
| Smart TV | :Var |
| YouTube | :Var |
| BeIN Connect | :Var |
| Amazon Prime Video | :Var |
| HBBTV | :Var |
| Görüntü Özellikleri | |
| Görüntüleme Teknolojisi | :DLED |
| HDR Görüntü Teknolojileri | :HDR10 |
| Ekran Yenileme Hızı (Hz) | :50 |
| Motion Rate | :1000 |
| Micro Dimming | :Var |
| Ses Özellikleri | |
| Ses Çıkış Gücü | :12W |
| Ses Teknolojisi | :German, Nicam Stereo |
| Bağlantılar | |
| Dahili Uydu Alıcısı | :Var |
| HDMI Sayısı | :2 |
| USB Girişi Sayısı | :1 |
| Otomatik Kanal Arama | :Var |
| Kulaklık Çıkışı | :Var |
| Ethernet LAN | :Var |
| CI+ | :Var |
| Enerji Tüketim Özellikleri | |
| Enerji Sınıfı | :E |
| Güç Tasarrufu Modu | :Var |
| HDR Enerji Sınıfı | :G |
| HDR EnerjiTüketimi [1000h] | :62 |
| Fiziksel Özellikler | |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm) | :467X728X168 |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm) | :561 x 965 x 87 |
| Ek Özellikler | |
| Dahili Hafıza | :1 GB |
| Çekirdek Sayısı | :4 |
| Çocuk Kilidi | :Var |
| Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer) | :Var |
| Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS) | :Var |
| Aksesuarlar | |
| Uzaktan Kumanda | :Var |
| Diğer Bilgiler | |
| Ücretsiz Garanti Süresi | :3 Yıl Garanti |
| Vestel 43FV9750 43'' 108 Ekran Full HD Smart Vidaa TV | |
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TAVSİYE ÜRÜNLER
27.454,15 TL
32.299,00 TL
31.679,10 TL
35.199,00 TL
32.849,10 TL
36.499,00 TL
46.079,10 TL
51.199,00 TL
27.543,12 TL
31.299,00 TL
54.095,08 TL
58.799,00 TL
44.999,10 TL
49.999,00 TL
55.349,10 TL
61.499,00 TL