Vestel 75UV9750 75'' 189 Ekran 4K Smart Vidaa TV
%10
50.309,10 TL
55.899,00 TL
| Vestel 75UV9750 75'' 189 Ekran 4K Smart Vidaa TV
|
|
|
Genel Özellikler
|
|
| Ekran Boyutu | :75 inç / 189 cm |
| İşletim Sistemi | :Vidaa |
| Çözünürlük | :4K Ultra HD (3840 x 2160) |
|
Smart Özellikler
|
|
| Bluetooth | :Var |
| DLNA AVS Ses ve Video Paylaşımı | :Var |
| İnternet Tarayıcısı | :Var |
| Netflix | :Var |
| Smart TV | :Var |
| YouTube | :Var |
| BeIN Connect | :Var |
| Amazon Prime Video | :Var |
| HBBTV | :Var |
|
Görüntü Özellikleri
|
|
| Görüntüleme Teknolojisi | :DLED |
| Ekran Yenileme Hızı (Hz) | :50 |
| Dolby Vision Görüntü Teknolojisi | :Var |
| HDR Görüntü Teknolojileri | :HDR10, Dolby Vision, HDR10+ |
| MEMC | :Var |
| Micro Dimming | :Var |
| Motion Rate | :3200 |
|
Ses Özellikleri
|
|
| Ses Çıkış Gücü | :24W |
| Ses Teknolojisi | :Dolby Atmos, DTS X |
|
Bağlantılar
|
|
| Dahili Uydu Alıcısı | :Var |
| HDMI Sayısı | :3 |
| USB Girişi Sayısı | :2 |
| Otomatik Kanal Arama | :Var |
| Turksat & TKGS | :Var |
| Kulaklık Çıkışı | :Var |
| Ethernet LAN | :Var |
| EPG Elektronik Program Rehberi | :Var |
| CI+ | :Var |
|
Enerji Tüketim Özellikleri
|
|
| Enerji Sınıfı | :E |
| Güç Tasarrufu Modu | :Var |
| HDR Enerji Sınıfı | :G |
| HDR EnerjiTüketimi [1000h] | :197 |
|
Fiziksel Özellikler
|
|
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm) | :999 x 1674 x 298 |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm) | :960 x 1674 x 82 |
|
Ek Özellikler
|
|
| Dahili Hafıza | :8 GB |
| Çekirdek Sayısı | :4 |
| Çocuk Kilidi | :Var |
| Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS) | :Var |
| Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer) | :Var |
|
Aksesuarlar
|
|
| Uzaktan Kumanda | :Var |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :3 Yıl Garanti |
| Vestel 75UV9750 75'' 189 Ekran 4K Smart Vidaa TV
|
|
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TAVSİYE ÜRÜNLER
40.769,10 TL
45.299,00 TL
42.119,10 TL
46.799,00 TL
42.239,12 TL
47.999,00 TL
34.199,10 TL
37.999,00 TL
54.095,08 TL
58.799,00 TL
44.999,10 TL
49.999,00 TL