Vestel 55UT9850 55'' 139 Ekran 4K Smart TV
%10
34.199,10 TL
37.999,00 TL
| Vestel 55UT9850 55'' 139 Ekran 4K Smart TV
|
|
|
Genel Özellikler
|
|
| Ekran Boyutu | :55 inç / 139 cm |
| Çözünürlük | :4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| İşletim Sistemi | :Powered by TiVo |
|
Smart Özellikler
|
|
| DLNA AVS Ses ve Video Paylaşımı | :Var |
| İnternet Tarayıcısı | :Var |
| Amazon Prime Video | :Var |
| YouTube | :Var |
| Netflix | :Var |
| Smart TV | :Var |
| BeIN Connect | :Var |
| HBBTV | :Var |
| Bluetooth | :Var |
|
Görüntü Özellikleri
|
|
| Görüntüleme Teknolojisi | :DLED |
| Ekran Yenileme Hızı (Hz) | :50 |
| Dolby Vision Görüntü Teknolojisi | :Var |
| HDR Görüntü Teknolojileri | :HDR10, Dolby Vision, HDR10+ |
| Motion Rate | :1800 |
| Micro Dimming | :Var |
| MEMC | :Var |
|
Ses Özellikleri
|
|
| Ses Çıkış Gücü | :20W |
| Ses Teknolojisi | :JBL, Dolby Atmos, DTS Virtual X, DTS X |
| Subwoofer | :Internal Subwoofer |
|
Bağlantılar
|
|
| Dahili Uydu Alıcısı | :Var |
| Otomatik Kanal Arama | :Var |
| USB Girişi Sayısı | :2 |
| Ethernet LAN | :Var |
| Kulaklık Çıkışı | :Var |
| Turksat & TKGS | :Var |
| CI+ | :Var |
| EPG Elektronik Program Rehberi | :Var |
|
Enerji Tüketim Özellikleri
|
|
| Enerji Sınıfı | :E |
| Güç Tasarrufu Modu | :Var |
| HDR Enerji Sınıfı | :G |
| HDR EnerjiTüketimi [1000h] | :124 |
|
Fiziksel Özellikler
|
|
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm) | :748 x 1227 x 252 |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm) | :709 x 1227 x 66 |
|
Ek Özellikler
|
|
| Dahili Hafıza | :4 GB |
| Çekirdek Sayısı | :4 |
| Çocuk Kilidi | :Var |
| Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer) | :Var |
| Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS) | :Var |
| CEC | :V,ar |
|
Aksesuarlar
|
|
| Uzaktan Kumanda | :Var |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :3 Yıl Garanti |
| Vestel 55UT9850 55'' 139 Ekran 4K Smart TV
|
|
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TAVSİYE ÜRÜNLER
27.454,15 TL
32.299,00 TL
40.769,10 TL
45.299,00 TL
31.679,10 TL
35.199,00 TL
42.119,10 TL
46.799,00 TL
54.095,08 TL
58.799,00 TL
20.147,08 TL
21.899,00 TL