| Vestel VBU 5531 Buharlı Ütü | |
| Teknik Özellikler | |
| Güç (W) | :3100 W |
| Taban | :NanoCeramic |
| Şok Buhar | :240 g/dk Şok Buhar |
| Sürekli Buhar | :55 g/dk Sürekli Buhar |
| AntiDrip Damlatma Emniyet Sistemi | :Var |
| Buhar Ayarı | :Var |
| Dikey Konumda Buhar Çıkışı | :Var |
| Isı Ayarı | :Var |
| Otomatik Kapanma Süresi | :Yatay Konumda 30 saniye, Dikey Konumda 8 dakika |
| Su Haznesi Kapasitesi (ml) | :380 ml Su Haznesi |
|
Teknolojiler ve Özel Fonksiyonlar
|
|
| V-MOD | :Var |
| Self-Clean Kireç Temizleme Sistemi | :Var |
| LED Aydınlatmalı Dijital Gösterge | :Var |
| Otomatik Sıcaklık-Buhar Ayarı | :Var |
| Otomatik Kapanma | :Var |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :2 Yıl Garanti |
| Vestel VBU 5531 Buharlı Ütü | |
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!