| Vestel VBU 4528 Buharlı Ütü
|
|
|
Teknik Özellikler
|
|
| Güç (W) | :2850 W |
| Taban | :NanoCeramic |
| Şok Buhar | :180 g/dk Şok Buhar |
| Sürekli Buhar | :45 g/dk Sürekli Buhar |
| AntiDrip Damlatma Emniyet Sistemi | :Var |
| Buhar Ayarı | :Var |
| Otomatik Kapanma Süresi | :Yatay Konumda 30 Saniye, Dikey Konumda 8 |
| Su Haznesi Kapasitesi (ml) | :400 ml Su Haznesi |
| Güç Kablosu Uzunluğu | :2 m |
|
Teknolojiler ve Özel Fonksiyonlar
|
|
| Self-Clean Kireç Temizleme Sistemi | :Var |
| Otomatik Kapanma | :Var |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :2 Yıl Garanti |
| Vestel VBU 4528 Buharlı Ütü
|
|
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!