| Vestel VBJU 7830 Buhar Jeneratörlü Ütü
|
|
|
Teknik Özellikler
|
|
| Güç (W) | :3000 W |
| Basınç | :7.8 bar |
| Taban | :NanoCeramic Taban |
| Şok Buhar | :155 g/dk |
| Su Haznesi Kapasitesi (ml) | :1500 ml |
| Güç Kablosu Uzunluğu | :1.9 m |
|
Teknolojiler ve Özel Fonksiyonlar
|
|
| Otomatik Kapanma | :Var |
| Otomatik Sıcaklık-Buhar Ayarı | :Var |
| Kolay Taşıma Kilidi | :Var |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :2 Yıl Garanti |
| Vestel VBJU 7830 Buhar Jeneratörlü Ütü
|
|
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!