| Vestel V-Press Serisi 2000 Mavi Buhar Jeneratörlü Ütü
|
|
|
Teknik Özellikler
|
|
| Güç (W) | :2200 W |
| Taban | :Özel Seramik Taban |
| Basınç | :3 bar |
| Hazır Olma Süresi | :7 dk |
| Buhar Ayarı | :Var |
| Isı Ayarı | :Var |
| Su Haznesi Kapasitesi (ml) | :1100 ml |
| Güç Kablosu Uzunluğu | :2 m |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :2 Yıl Garanti |
| Vestel V-Press Serisi 2000 Mavi Buhar Jeneratörlü Ütü
|
|
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!