Vestel 50UT9850 50'' 126 Ekran 4K Smart TV
%10
30.239,10 TL
33.599,00 TL
| Vestel 50UT9850 50'' 126 Ekran 4K Smart TV
|
|
|
Genel Özellikler
|
|
| Ekran Boyutu | :50 inç / 126 cm |
| Çözünürlük | :4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| İşletim Sistemi | :Powered by TiVo |
|
Smart Özellikler
|
|
| DLNA AVS Ses ve Video Paylaşımı | :Var |
| Amazon Prime Video | :Var |
| YouTube | :Var |
| Netflix | :Var |
| BeIN Connect | :Var |
| HBBTV | :Var |
| İnternet Tarayıcısı | :Var |
| Smart TV | :Var |
| Bluetooth | :Var |
|
Görüntü Özellikleri
|
|
| Görüntü Teknolojileri | :DLED |
| Dolby Vision Görüntü Teknolojisi | :Var |
| HDR Görüntü Teknolojileri | :HDR10, Dolby Vision, HDR10+ |
| Ekran Yenileme Hızı (Hz) | :50 |
| Motion Rate | :1400 |
| Micro Dimming | :Var |
| MEMC | :Var |
|
Ses Özellikleri
|
|
| Ses Çıkış Gücü | :20W |
| Ses Teknolojisi | :JBL, Dolby Atmos, DTS Virtual X, DTS X |
| Subwoofer | :Internal Subwoofer |
|
Bağlantılar
|
|
| HDMI Sayısı | :3 |
| USB Girişi Sayısı | :2 |
| Dahili Uydu Alıcısı | :Var |
| EPG Elektronik Program Rehberi | :Var |
| Otomatik Kanal Arama | :Var |
| Kulaklık Çıkışı | :Var |
|
Enerji Tüketim Özellikleri
|
|
| Enerji Sınıfı | :E |
| Güç Tasarrufu Modu | :Var |
| HDR EnerjiTüketimi [1000h] | :Var |
| HDR Enerji Sınıfı | :G |
|
Fiziksel Özellikler
|
|
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm) | :683 x 1111 x 252 |
| Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm) | :644 x 1111 x 65 |
|
Ek Özellikler
|
|
| Dahili Hafıza | :4 GB |
| Çekirdek Sayısı | :4 |
| Çocuk Kilidi | :Var |
| Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer) | :Var |
| Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS) | :Var |
| CEC | :Var |
|
Aksesuarlar
|
|
| Uzaktan Kumanda | :Var |
|
Diğer Bilgiler
|
|
| Ücretsiz Garanti Süresi | :3 Yıl Garanti |
| Vestel 50UT9850 50'' 126 Ekran 4K Smart TV
|
|
| Alfero Vestel Mağazalarında | |
| Detaylı Bilgi İçin 05436296912 Numaramız İle İletişime Geçebilirsiniz | |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!